Členství v klubu

 

 

Musím se stát členem?

Nemusíte. Můžete na naše setkání chodit jako host. Ale protože se jako klub zaměřujeme na růst našich řečnických dovedností dlouhodobě, hosté si u nás mohou brát zejména menší (kratší) role a při volbě rolí mají přednost naši členové.

 

Jaká je výše členského poplatku?

Členský poplatek na 12 měsíců je 1000 Kč, což je jinými slovy 100 Kč za měsíc. Členové oproti hostům mají možnost využít připravený vzdělávací program (manuál s plánem svých delších řečí /5-7 minut/). Získají i zpětnou vazbu a možnost podílet se i na vedení klubu a vedle řečnických dovedností rozvíjet i své organizační a leadership dovednosti. Hosté mají vstup zdarma, při pravidelném navštěvování v pozici hosta budeme rádi za 50 Kč příspěvek na nájem prostor a pomůcky. Nikdo z členů klubu není za svou práci pro klub nijak placen. Náš klub je neziskový.

 

Jak se stát členem?

Pokud se rozhodnete stát členem, kontaktujte člena, který má přijímání nováčků na starost. Ten s Vámi vyplní přihlášku, řekne Vám, kam zaslat členský poplatek, vysvětlí Vám základy fungování klubu a předá Vám “startovní balíček” s podrobnějšími informacemi. Podle stanov se členem klubu formálně stanete až po odhlasování klubovou radou a zaplacení členského poplatku.

PŘIJĎ ZAPRACOVAT NA SVÉM PROJEVU

Co 14 dní ve středu od 18:00 (česky)
(anglické setkání prozatím pozastavena)

Příští setkání se koná:

Toastmasters Ostrava